ŚWIADECTWA - JEZU DZIĘKUJEMY , OJCZE PIO DZIĘKUJEMY

ŚWIADECTWA CUDOWNEJ INTERWENCJI BOGA.

DZIĘKUJEMY JEZU:) DZIĘKUJEMY OJCZE PIO ZA TWOJE ORĘDOWNICTWO:)

Świadectwo 1. Mam na imię Krystyna. Nie wiem, jak dziękować. Cierpiałam bardzo. Noga nie chciała się goić. Ani leki, ani inne zabiegi nie przynosiły rezultatów. Rany nie goiły się. Po wieczorze 20 listopada już na drugi dzień ból ustał, a rany bliźnią się w niesamowitym tempie. Dziękuję, Jezu, i Tobie, drogi Ojcze Pio. Dziękuję całej wspólnocie:)

Świadectwo 2. W imieniu swoim i męża bardzo dziękuję za modlitwę. Mój mąż jest już po operacji. Wraca do zdrowia. Najgorsze za nami. Wiem, że to cud. Cała operacja i to, co się dzieje jest dziełem Boga. Dziękuję całej wspólnocie za modlitwę. Jezu, bądź uwielbiany. Dziękuję, Ojcze Pio.

Świadectwo 3. Dziękuję za cud. Tak bardzo błagałałam, by moja Mama pojednała się z Bogiem. Dałam jej naszą wspólnotową książeczkę z modlitwami. Błagałałam Ojca Pio, by wyprosił łaskę. Widziałam, jak z dnia na dzień się zmienia. Odeszła w jedności z nami i Bogiem. Jezu, dziękuję. Ojcze Pio, wiem, że byłeś przy niej. Dziękuję całej Wspólnocie.

UZDROWIENIA:) KOLEJNE ŚWIADECTWA

Świadectwo 1 Dziękuję Jezu i Tobie, drogi Ojcze Pio. Moja córka, która była w stanie bardzo ciężkim jest uzdrowiona. Powikłania chorobowe uszkodziły pień mózgu, a później sepsa. Proszę sobie wyobrazić dramat i jej stan. Prosiłam o. Pio i Was o modlitwę. Dziękuję ks. Krzysztofowi za Msze i modlitwy. Córka była teraz na wieczorze 20 listopada. Bardzo dziękuję:) Jest zdrowa!

Świadectwo 2

Mój Syn chorował na glejaka mózgu. II stopień. Oddałam go Jezusowi i Tobie, o. Pio. Bardzo dużo, by opisać wszystko. Prosiłam Was o modlitwę. Dziękuję księże Krzysztofie. Proszę o dalszą modlitwę, by już nigdy ta choroba nie wróciła.